Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5841

Poznaj nas bliżej

O nas

Grupa GTB to zespół specjalistów, z ponad 10 letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości w Aglomeracji Górnośląskiej. Zaczynaliśmy jako pośrednik w obrocie nieruchomościami komercyjnymi. Z czasem przekształciliśmy się w firmę inwestującą w nieruchomości. Obecnie jesteśmy właścicielem nieruchomości, zarówno komercyjnych jak i mieszkaniowych. Specjalizujemy się w działkach – grunt to biznes!

Nasze trzy główne obszary działania to:

Sprzedaż własnych nieruchomości komercyjnych takich jak tereny inwestycyjne pod budowę zakładów produkcyjnych, magazynów, obiektów handlowych i usługowych, a także nieruchomości zabudowane (hale produkcyjne i magazynowe, budynki biurowe itp.).

Sprzedaż własnych działek budowlanych pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne oraz sprzedaż domów w zabudowie szeregowej.

Wynajem powierzchni biurowej oraz handlowo-usługowej we własnych obiektach zlokalizowanych w centrum Katowic.

Lat doświadczenia

Sprzedanych działek

Sprzedanych domów

Zadowolonych klientów

Co nas wyróżnia

Doświadczenie

Grupa GTB to zespół specjalistów, z ponad 10 letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości w Aglomeracji Górnośląskiej.

Profesjonalizm

Każda nasza nieruchomość jest profesjonalnie przygotowana do sprzedaży.

Kompleksowość

Pomagamy w załatwieniu formalności oraz w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości.

Gwarancja

Gwarantujemy wysoką jakość realizowanych inwestycji, udzielamy 5-letniej gwarancji!

Nasze marki

GTB METROPOLIS

Jesteśmy właścicielem projektów inwestycyjnych (działek inwestycyjnych oraz obiektów komercyjnych) na obszarze Aglomeracji Górnośląskiej. Dostarczamy firmom dobrze zlokalizowane i w pełni przygotowane do inwestycji działki, dopasowane do potrzeb i wymagań naszych klientów. Oferujemy działki inwestycyjne o powierzchni od 2000m² do 30 ha, uzbrojone i przygotowane pod inwestycje, a także hale magazynowe i produkcyjne.

Działki na Śląsku

Jesteśmy właścicielem terenów przeznaczonych pod budowę domów jednorodzinnych w różnych miastach Aglomeracji Górnośląskiej. Aktualnie proponujemy Państwu zakup działki budowlanej w następujących lokalizacjach: Bytom ul. Cegielniana, Bytom – Osiedle Fazaniec, Siemianowice Śląskie przy polu golfowym, Siemianowice Śląskie ul. Domina/Budryka, Zabrze ul. Jowisza.

Działki w Zagłębiu

Jesteśmy właścicielem terenów przeznaczonych pod budowę domów jednorodzinnych w różnych miastach Zagłębia Dąbrowskiego. Aktualnie proponujemy Państwu zakup działki budowlanej w Czeladzi przy ul. Rolniczej, w Sosnowcu – Milowicach oraz w Sosnowcu przy ul. Kukułek.